Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy
Pracuj w Wrocław Golf Club
Obecnie poszukujemy

Pracownik recepcji

Oferujemy pracę sezonową na podstawie umowy zlecenie w zgranym i przyjaznym zespole w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest pole golfowe Wrocław Golf Club. Co więcej, będziesz mieć możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności gry w golfa!

Opis stanowiska pracy:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie przede wszystkim:

  • obsługa klientów pola golfowego,
  • obsługa sklepu golfowego,
  • pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych,
  • przyjmowanie korespondencji
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów,
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
  • wystawianie faktur oraz obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta),
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office i swobodnej obsługi komputera,
  • prawo jazdy i własny samochód (brak możliwości dojazdu środkami komunikacji miejskiej),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, jak i umiejętność obsługi systemu POS oraz terminala płatniczego,
  • mile widziany status studenta.

Ogrodnik / Greenkeeper

Jedno z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce Wrocław Golf Club, które położone jest pod Wrocławiem jedynie 10 km od centrum miasta to ponad 80 ha najwyższej jakości zieleni, która wymaga codziennej opieki.

Poszukujemy pracownika, który dołączy do zgranego i profesjonalnego zespołu zajmującego się utrzymaniem terenów podległych.

Zapewniamy:

  • umowę zlecenie lub o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • nowy park maszynowy John Deere
  • ubrania robocze
  • niezbędne szkolenia
  • zaplecze socjalne

Idealny kandydat / Wymagania

  • Mile widziane:
  • doświadczenie przy utrzymaniu zieleni,
  • obsługa maszyn ogrodniczych i kosiarek,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • dobra kondycja
  • własny transport

Praca od poniedziałku do piątku.

Również dyżury w weekendy w zależności od potrzeb.

Wyślij nam swoje CV
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Adres

ul. Rakowa 5, Kryniczno

55-114 Wisznia Mała

Recepcja pola golfowego

Poniedziałek – Niedziela  – 8:00-16:00

Tel. + 48 71 750 69 60

recepcja@wroclaw.golf

Dyrektor Pola Golfowego

Daniel Kaleta

tel. +48 533 880 460

e-mail: daniel.kaleta@wroclaw.golf