Pracownik Recepcji

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej.
  • Znajomość obsługi komputera, biegła umiejętność w korzystaniu z aplikacji na urządzeniach mobilnych.
  • Znajomość obsługi systemów sprzedażowych POS.
  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta i komunikacji również w języku angielskim.
  • Ważne prawo jazdy.
  • Profesjonalny wygląd.
  • Mile widziane jest znajomość gry w golfa.
  • Umiejetność pracy w zespole.

Obowiązki związane z wykonywaną pracą:

  • Bieżąca obsługa klienta pola golfowego.
  • Obsługa sklepu golfowego Pro Shop.
  • Pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych.
  • Przyjmowanie korespondencji.
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów.
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych Wystawianie faktur oraz obsługa kasy fiskalnej.
  • Komunikowanie się z członkami i gośćmi pola golfowego w sposób – przyjazny i uprzejmy.
  • Inne obowiązki zgodnie z przydziałem
Wyślij nam swoje CV
rekrutacja@wroclaw.golf

SATYSFAKCJONUJĄCE KORZYŚCI

Zostań częścią zespołu, gdzie czekają na Ciebie ciekawe wyzwania, interesujące zadania, możliwość gry w golfa.

To może być praca dla Ciebie!